Zgjidhni Produktet tona


tour kine
Abu Dhabi + Dubai

Data e Nisjes: 2.05.2022
Nga 398€-5 ditë
vas tour albania
Mrekullite e Jordanise

Data e Nisjes: 15.04.2022
Nga 1100€-6 ditë
tour USA - VAS TOUR ALBANIA
Fundjave ne Brezovica Hotel

Data e Nisjes: Cdo ditë
Nga 120-per person
Indonesia
Bianca Resort

Data e Nisjes: Cdo ditë
Nga 200€-4 Ditë
vas tour albania
Blue Kotor Bay

Data e Nisjes: Cdo Dite
Nga 50€-2 Ditë
vas tour albania
Nile Cruise

Data e Nisjes: 20.04.2022
Nga 890€-6 Ditë
vas tour albania
Singapor - Kuala Lumpur - Phuket

Data e Nisjes: 11.04.2022
Nga 2470€-10 Ditë
vas tour albania
Udhetim ne grup - Paris

Data e Nisjes: 13.02.2022
Nga 449€-3 Ditë
tour kine
Moske & St.Petersburg

Data e Nisjes: 04.05.2022
Nga 779€-5 Ditë

Plan your trip


Search for a holiday

Most Favourites


SHBA

New York, qyteti që nuk fle kurrë, kryeqyteti kulturor i botës … gjithçka që ju e quani qytetin e New York, efekti në kulturën dhe biznesin mbarëbotëror është e pamohueshme.

Vietnam

Vietnami është një nga vendet më të bukura të Azisë Juglindore, ajo tërheq udhëtarët e panumert në malet e tij të harlisur, qytetet e mrekullueshme dhe plazhet me rërë të artë.

Kina

Ne Kine cdo 5 dite ndertohet nje “qiellgervishes”, ne nje vit (365 ditë), ndertohen të paktën 73 qiejgervishes të rinj.Ariu Panda është një nga thesaret kombëtare të Kinës.

Moska

Moska eshte nje qytet I cili nuk e humbi asnjehere intensitetin e tij, nje qytet I cili inspiroi autore dhe poete me madheshtine, sharmin dhe bukurine e saj.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Vas Tour
Average rating:  
 4 reviews
 by Suela

Jeni me te miret per te bere nje zgjidhje te shkelqyer

 by Niki

Best vacations ever with Vas.al

 by User1234

Really good staff and service

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 

Larmishmeri

Konferenca, Evente, Programe Kulturore, Cruise, Ekskursione.

Fleksibilitet

Programe sipas deshires suaj. Fleksibel ne cmim dhe cilesi ne sherbim.

Destinacione unike

Qytetet me interesante ne programet tona unike. Krijo paketen tende.

Rezervim i Shpejte

Nje rrjet i gjere partneresh neper bote. Siguri me karte krediti.

Suport 24/7

Staf i trajnuar dhe i specializuar. 24 ore ne 7 dite ne ndihmen online.

Nga Vas Tour

Punojme me pasion qe nga 1994. Krijojme pushimet e duhura per cdo individ.

Find your dream tour today

Happy Travelers

Aresio Aria Ari

Pa dyshim qe jeni me te miret..⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Kristo Selenica

Faleminderit për krijimin e këtij projekti dhe për komunikimin e përgjegjshëm që treguat. Shpresoj të kemi bashkëpunime të mëtejshme.

Aulona Musta

Kjo është hera e dytë që bashkëpunoj me Vas Tour, duke qënë se herën e parë, për pushimet verore në Turqi mbeta shumë e kënaqur. E njetja gjë vlejti edhe për pushimet e kësaj here, prandaj rekomandoj Vas Tour.

Gerti Gegprifti

Faleminderit per gjithcka nga VAS Tour. Ju vleresoj per korrektesen dhe profesionalizmin e treguar ne sherbim.

Doriana Cullhaj

Vleresimi shume i mire si per resortin qe zgjodhem gjithashtu edhe per sherbimin nga Vas Tour si ne transferte ashtu edhe gjate guides.

Hysen Varoshi

Jam mese i kenaqur nga bashkepunimi me Vas Tour. Korrektesia ne orare dhe transferte, si dhe cilesia e hotelit bene qe pushimet tona te ishin mjaft te kendshme.

Xhiliola Bixheku

Organizimi i udhetimit ishte super! Giuda ishte disponibel ne cdo moment! Nje faleminderit i vecante per agjent Fredin! Vas Tour jeni me te miret 🙂 !!!

Dorina Reci

Agjensi korrekte dhe me staf profesionist. Nje falenderim i vecante per agjent Fredin, i cili na eshte gjendur prane me devotshmeri te larte dhe profesionalizem!

Elisa Krasniqi

Sherbim shume i mire. Komunikimi me guiden shume korrekt. Big up per Fredin! 🙂

Florian Deliallisi

Super Staf! Isha me Vas Tour ne 2016 ne Mukarnas Spa Resort Hotel, ishim 9 persona dhe ja kemi kaluar super. Me Vas Tour pushimet behen me te kendshme 🙂

Eleni B Rustaj

The king of everything… Thnx for everything Vas Tour… I <3 U

Shega Edi

Great agency with very polite and helpful staff. Very cheap fairs and I really recommend you to visit them.

Vjollca Kida Cela

Jeni teper korrekt. Çmimet fantastike. Komunikimi me guiden tejet i rregullt. Ju falenderoj!

Dénes Dankó

This is the best solution if visiting Albania and at the same time they offer the best going abroad. Wish to have partners like VAS all around the globe. Professional.
Thank you!

Dénes Dankó

This is the best solution if visiting Albania and at the same time they offer the best going abroad. Wish to have partners like VAS all around the globe. Professional.
Thank you!

Vjollca Kida Cela

Jeni teper korrekt. Çmimet fantastike. Komunikimi me guiden tejet i rregullt. Ju falenderoj!

Shega Edi

Great agency with very polite and helpful staff. Very cheap fairs and I really recommend you to visit them.

Eleni B Rustaj

The king of everything… Thnx for everything Vas Tour… I <3 U

Florian Deliallisi

Super Staf! Isha me Vas Tour ne 2016 ne Mukarnas Spa Resort Hotel, ishim 9 persona dhe ja kemi kaluar super. Me Vas Tour pushimet behen me te kendshme 🙂

Elisa Krasniqi

Sherbim shume i mire. Komunikimi me guiden shume korrekt. Big up per Fredin! 🙂

Dorina Reci

Agjensi korrekte dhe me staf profesionist. Nje falenderim i vecante per agjent Fredin, i cili na eshte gjendur prane me devotshmeri te larte dhe profesionalizem!

Xhiliola Bixheku

Organizimi i udhetimit ishte super! Giuda ishte disponibel ne cdo moment! Nje faleminderit i vecante per agjent Fredin! Vas Tour jeni me te miret 🙂 !!!

Hysen Varoshi

Jam mese i kenaqur nga bashkepunimi me Vas Tour. Korrektesia ne orare dhe transferte, si dhe cilesia e hotelit bene qe pushimet tona te ishin mjaft te kendshme.

Doriana Cullhaj

Vleresimi shume i mire si per resortin qe zgjodhem gjithashtu edhe per sherbimin nga Vas Tour si ne transferte ashtu edhe gjate guides.

Gerti Gegprifti

Faleminderit per gjithcka nga VAS Tour. Ju vleresoj per korrektesen dhe profesionalizmin e treguar ne sherbim.

Aulona Musta

Kjo është hera e dytë që bashkëpunoj me Vas Tour, duke qënë se herën e parë, për pushimet verore në Turqi mbeta shumë e kënaqur. E njetja gjë vlejti edhe për pushimet e kësaj here, prandaj rekomandoj Vas Tour.

Kristo Selenica

Faleminderit për krijimin e këtij projekti dhe për komunikimin e përgjegjshëm që treguat. Shpresoj të kemi bashkëpunime të mëtejshme.

Confirmed Tours