Aresio Aria Ari


Pa dyshim qe jeni me te miret..⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Kristo Selenica


Faleminderit për krijimin e këtij projekti dhe për komunikimin e përgjegjshëm që treguat. Shpresoj të kemi bashkëpunime të mëtejshme.

Aulona Musta


Kjo është hera e dytë që bashkëpunoj me Vas Tour, duke qënë se herën e parë, për pushimet verore në Turqi mbeta shumë e kënaqur. E njetja gjë vlejti edhe për pushimet e kësaj here, prandaj rekomandoj Vas Tour.

Gerti Gegprifti


Faleminderit per gjithcka nga VAS Tour. Ju vleresoj per korrektesen dhe profesionalizmin e treguar ne sherbim.

Doriana Cullhaj


Vleresimi shume i mire si per resortin qe zgjodhem gjithashtu edhe per sherbimin nga Vas Tour si ne transferte ashtu edhe gjate guides.

Hysen Varoshi


Jam mese i kenaqur nga bashkepunimi me Vas Tour. Korrektesia ne orare dhe transferte, si dhe cilesia e hotelit bene qe pushimet tona te ishin mjaft te kendshme.

Xhiliola Bixheku


Organizimi i udhetimit ishte super! Giuda ishte disponibel ne cdo moment! Nje faleminderit i vecante per agjent Fredin! Vas Tour jeni me te miret 🙂 !!!

Dorina Reci


Agjensi korrekte dhe me staf profesionist. Nje falenderim i vecante per agjent Fredin, i cili na eshte gjendur prane me devotshmeri te larte dhe profesionalizem!

Elisa Krasniqi


Sherbim shume i mire. Komunikimi me guiden shume korrekt. Big up per Fredin! 🙂

Florian Deliallisi


Super Staf! Isha me Vas Tour ne 2016 ne Mukarnas Spa Resort Hotel, ishim 9 persona dhe ja kemi kaluar super. Me Vas Tour pushimet behen me te kendshme 🙂