Maqedonia Tours by Bus. Choose our tours, activities & more...


 
Hello

Keni deshire te udhetoni dhe te pasuroni njohurite tuaja kulturore? Atehere Turet e Maqedonise jane perfekt per ju! Eksploroni pamjen mahnitese te Shkupit dhe qyteteve te tjera. Vizitoni vendet tuaja te preferuara dhe argetohuni pafund!